Türmatsan

Merkezi Topkapı 2. Matbaacılar Sitesinde yer alan Türmatsan; 2 Fabrika / 18 Şube ve 4000 Satış Noktası ile Türkiye’nin en büyük matbaalarından biridir. Broşür, El ilanı, Afiş, Kartvizit, Magnet, Zarf, Antetli kağıt, Cepli dosya, Çıkartma etiket, Davetiye, Diplomat Zarf, Karton Çanta, Küp bloknot, Tepsi altı, Tutkallı bloknot gibi ürünlerde organize üretim yapmaktadır.

Dünya’da süregelen klasik matbaacılık anlayışını değiştiren Türmatsan, icad ettiği yeni sistem matbaacılığa “Organize Matbaacılık” adını vermiştir. Sistem tüm Türkiye’de bu isimle tanınmaktadır. Organize matbaacılığın en pratik tarifi ; Bir çok kişinin siparişlerini belli kategorilerde birleştirip, toplu şekilde ve düşük maliyetle üretmektir.

Organize matbaacılığın sistematik olarak Dünya’da ilk defa 2000 yılında Türmatsan tarafından hizmete sokulması ile matbaacılık ürünlerinin çok daha uygun fiyata üretilmesi sağlanmıştır. Uygun fiyat, matbaacılık ürünlerine olan talebi yüksek oranda artırmış ve sektörün büyümesini sağlamıştır. Matbaacılık sektöründeki bu büyüme matbaa müşterilerinin kalite arayışını kaçınılmaz kılmıştır. Türmatsan yüksek kalite taleplerine, dünya’nın en iyi matbaa makinelerini bünyesine katarak karşılık vermektedir.

SPONSOR FİRMA