Gülermat Matbaacılık ve Yayın

1996 tarihinde kurulan GÜLERMAT MATBAACILIK; uzun yıllardır sektördeki deneyimini, her geçen gün artan kalite ve güven anlayışı ile değerli iş ortaklarımızın beğenisinin de katkılarıyla sağlam adımlarla yoluna devam etmektedir. Amacımız; Matbaa ve matbaacılık sektöründe edindiğimiz bilgi birikimini ve deneyimlerimizi, kaliteli hizmet anlayışımızla bütünleştirip kapsamlı ürün yelpazemiz ile olağan en kısa sürede ve en yüksek kalite anlayışımızla müşterilerimizin beğenisine sunmaktır.

İlkemiz; %100 müşteri memnuniyeti…

Dikkatli adımların atılarak devam ettiği basım süreçlerimizde hata payını sıfıra düşürmeyi garantiliyoruz.

ISO 9001 ve ISO 14001 Kalite Belge Sahibi GÜLERMAT, ulusal ve uluslararası firmalara çözüm ortağı olarak katalog,dergi başta olmak üzere birçok baskı alanında en güçlü partnerdir. Farklı basım tekniklerimiz ile uygun şartlarda, hızlı hizmetler sunmakta ve iş hacmi ne olursa olsun kalitemizden ödün vermemekteyiz. 2500 m² kapalı alanımız, son teknolojiye sahip makine parkuru ve profesyonel kadromuz ile 2018 yılında geçtiğimiz BUCA OSB deki yeni entegre tesislerimizde gerçekleştirmek istediğiniz her türlü baskılı projelerinizi yüksek kaliteyi garantileyerek istediğiniz şekilde sizlere sunuyoruz.
Teknolojiye yaptığımız yatırımlarla ve yenilikçi anlayışla her geçen gün büyüyor, geniş yelpazede hizmet vermenin anlayışıyla müşterilerimize saygılı, adımız gibi güler yüzlü olarak daima en iyi hizmeti verebilmek için kendimizle yarışıyoruz.

Kaliteli, zamanın kıymetini bilen, karşılıklı güvene dayalı, hep daha ileriye diyerek çıktığımız bu yolda, kazanılan paranın kağıttan değil, kağıdın en iyi şekilde işlenmesinden kaynaklandığının bilinciyle ve müşterilerimizden aldığımız güçle yolumuza devam etmekteyiz.
İşbirliğimizin başlayacağı umudu ve yola birlikte devam edebilmemiz inancıyla ..

SPONSOR FİRMA