Broşür Matbaacılık

Hakkımızda

2000 yılından itibaren ilk ismiyle Show Reklam olarak sektöre adım atan brosur.com.tr uzun yıllar bilgi birikimleri ve müşteri portföyü sayesinde tüm hizmetlerini Bileşen Reklam & Matbaa. altında sürdürmeye başladı. Bileşen reklam organize matbaa hizmetleri sağlar.

Misyonumuz
2000 yılında kurulan eski adı ile Show Reklam yeni adı ile Bileşen Reklam Matbaa, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon hizmetleri olmak üzere 3 ana iş dalında faaliyet göstermektedir.

Vizyonumuz
Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Bileşen Reklam, müşteri memnuniyeti ve devamlılığının sağlanması firmamızın en önemli prensibidir. Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, sağlık ve güvenlikle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Brosur.com.tr tasarım ve tanıtım hizmetleri, yeni organizasyon yapısı ile müşterilerine hızlı, kaliteli ve ekonomik tanıtım çözümleri yaratabilmek için durmadan çalışıyor.

Brosur.com.tr olarak amacımız, müşterilerimize tek bir elden zahmetsizce, grafik tasarım ve baskı kalitesinde maximum, maliyette minimum düzeyde hizmet sağlamak.

Brosur.com.tr organizasyon yapısında temel olarak müşterilerimize grafik tasarımı, promosyon ve internet hizmetleri vermekteyiz. Yapılan tüm grafik tasarımlarını birlikte çalıştığımız birçok matbaa ile koordineli çalışarak müşterilerimize baskı kalitesinde maximum, maliyette minimum düzeyde çözümler üretebilmekteyiz.

SPONSOR FİRMA