Matbaacılar Sitesi . Org Hakkında

Matbaacılar Sitesi .org , matbaa ve yan hizmet sunan firmaların iletişim bilgilerinin bir arada bulunduğu rehber sitesidir. Web sitemizin, fiziki olarak hiç bir matbaa / matbaacılar sitesi yada bunların sahipleri / yönetimleri ile ilişiği yoktur. Firmaların iletişim bilgilerini yayımlamak haricinde bir ilişiği bulunmamaktadır.

Web sitemizde tüm Türkiye ‘den kayıtlı matbaa ve yan sanayi hizmet firmaları bulunmaktadır. Sitemizde bulunan firma kategorileri:

Kağıt satışı yapan firmalar, Davetiye imalatı baskısı yapan firmalar ve davetiye toptancıları, kaşe yapan firmalar, dijital baskı yapan firmalar, reklam ve promosyon firmaları, tabela imalatı yapan firmalar, ofset baskı firmaları, nakliyeciler, ambalaj ve paketleme malzemeleri satışı yapan firmalar, anlaşmalı matbaalar, organize baskı matbaa firmaları, serigrafi ve tampon baskı yapan firmalar, matbaa makineleri satışı, tamir ve bakımı yapan firmalar ve montörler, kutu koli imalatı ve satışı yapan firmalar.

Sizde bu sektörlerde hizmet veren bir firma iseniz web sitemize ücretsiz kaydolabilir, firmanızın ziyaret ve satış potansiyelini arttırabilirsiniz. Kayıt için buraya tıklayarak formu doldurabilirsiniz.