Esen Bayrak

1980 Yılında Bayrak pazarlaması ile ise başlayan Esen Bayrak, Bayrak-Flama alanında araştırma ve geliştirme yaparak sektörde daima kalite ve yeniliğin öncülüğünü yapmıştır.

1983 Yılında imalata başlayarak kendi ürettiği mamülü kendisi pazarlamıştır. Bayrakçılığı kalite açısından Avrupa standartlarına getirmiştir.

Esen Bayrak, Türkiye çapında özel şirketlere , belediyelere, kamu kuruluşlarına, spor kulüplerine, derneklere hizmet vermektedir. Ayrıca Avrupa ve Doğu ülkelerine de ihracat yapmaktadır.

1980 yılına kadar ülkemizde özel sektör payı yok denilecek kadar azdı. Bu yüzden özel Bayrak imalatı sınırlı yapılırdı. Daha çok kamuya ait şirketler Bayrak yapardı. 1980 yılından sonra özel sektörün gelişmesiyle şirket logolu flama ve bayrak talebi hızla artmıştır.

Firma ve şirketler, bayrağın ne kadar prestij kazandırdığının farkına vardıkları için bayrak siparişlerinde öncelikle kaliteye önem vermektedirler. Esen Bayrak, 37 yıldır kalitesinde taviz vermeden müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

SPONSOR FİRMA