Tanıtım Bayrak

Tanıtım Bayrak
Bayrak dış hava şartlarına maruz kalan tek tekstil ürünüdür. Bu da bayrağın hava kirliliği, güneş ışığı, yağmur, fırtına, kar gibi hava koşullarına dayanıklı olmasını gerektirmektedir. Bunun için kumaşlarımızı, şirket olarak birinci sırada kabul ettiğimiz kalite prensibiyle tüm koşullara en uzun süre dayanabilecek şekilde dokutmaktayız.

Kumaş ve dikiş bayrak kalitesinde önemli olduğu kadar, kullanılan boya ve yardımcı malzemelerin önemi de bir o kadar fazladır. Yapılan baskının yağmurda akmama, güneşte solmama ve arka yüzünden net bir şekilde okuma özelliğine sahip olması gerekmektedir. Bu doğrultuda kullandığımız boya ve yardımcı malzemelerin kalitesine önem vererek, avrupa standartlarında bayrak üretimi yapmaktayız.

Şirket olarak amacımız müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde olması ve bunun uzun vadede bize kazandıracağı prestiji yıllarca güven ve kaliteyle koruyarak üretim yapmaktır.

Vizyonumuz; Müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye’de bayrak üretim sektöründe yer aldığımız markalarla ‘lider grup’ konumuna erişmektir.Tanıtım Bayrak her çeşit bayrak ihtiyacınız için kaliteli ve hızlı çözümler sunar…

SPONSOR FİRMA