Tunart Reklam Danışmanlık

2003 Yılında Ankara’da kurulmuş olan Tunart Reklam Danışmanlık Çalışmalarını Bilgisayarcılık, tabela grafik-tasarım ve basım hizmetlerinde faaliyetlerini genişleterek, siz değerli müşterilerimize; en iyi ve en kaliteli hizmeti vermektir.

Tunart Reklam’ın hedefi, müşterilerine kaliteli hizmetin sonuçlarını göstermek ve reklamın gücünü hissettirmektir.
Tunart Reklam Danışmanlık ekibi olarak araştırmalara dayalı mevcut durum tespitinden sonra, kurumlar ya da markalar için gerekli stratejileri oluşturur ve bunların uygulanmasında çözüm ortaklığı yapar.

Markanın ekonomik karlılığını maksimum seviyelere taşımak için müşteri profilinden, satış kanallarına, satılan malın maliyetinden reklâmların etkinliğine kadar markanın ekonomik karlılığını etkileyen tüm parametreleri inceler ve hedeflere bağlı olarak yeniden yapılanma çalışmaları ve stratejileri oluşturur. Stratejinin hayata geçmesi ve uygulamaları için üçüncü partnerlerle olan gerekli görüşmelerin yapılması, seçilmesi, çalışmaların kontrol edilmesi gibi işleri de dikkat ve özenle gerçekleştirir. Tüm bu aşamaları uygularken düzenli raporlama ile müşterilerini bilgilendirir..

SPONSOR FİRMA