Sırdaş

YARIM ASIRI AŞAN BİR DENEYİMLE
Kaşe denildiğinde akla gelen yegane Türk markası, SIRDAŞ…

1965 yılında İrfan Sırdaş tarafından sadece kaşe lastiği üretimi için açılan küçük bir dükkanla başlayan iş yıllar içinde dünya markası haline gelen bir otomatik kaşe üreticisine dönüştü.

Sırdaş, Türkiye’de modern tesislerde üretim yapan ilk ve tek kaşe üreticisi olmanın yanı sıra sadece 3 nesilde iki yüzü aşkın modele ulaşmanın gururunu taşıyor.

Sırdaş, müşteri memnuniyetini en önemli ilkesi haline getirmiştir. Bu sebeple, sadece yerli piyasada değil, uluslararası piyasalarda da ürün kalitesi ile cazip fiyatı birleştiren sayılı firmalardandır. En üstün kaliteyi, en iyi fiyatlarla, en hızlı hizmetle müşterilerine en yüksek memnuniyeti sunar.

Ticari ve iş etkinlikleriyle küresel ekonomiye kattığı değerlerden öte Sırdaş, Irfan Sırdaş Aile Eğitim Vakfı ile ihtiyacı olan çocuklara ücretsiz eğitim olanakları sunarak sosyal sorumluluklarını da yerine getirmektedir.

Deneyim, bağlılık ve bünyesindeki tüm bireylerin çabalarıyla Sırdaş, yaşam kalitesini yükseltmek için durmadan çalışmaya devam ediyor…

SPONSOR FİRMA