Reba Kağıt Ürünleri

Reba kağıt 1979 yılında Cağaloğlu-Şerefendi sokakta iş hayatına başladı. 1990 yılında Topkapı-Emintaş Sitesi’nde 13 yıl çalışmanın sonunda, 2003 yılında İkitelli Organize sanayi bölgesindeki kendi binasında 13.000 m2 kapalı alan 2.000 m2 açık alanda hizmete devam etmektedir.

Firmamızın müşteri yelpazesi geniş olmakla birlikte matbaa, ambalaj, etiket, poşet, davetiye, tekstil v.s.gibi sektörlere sürekli kullanıma ihtiyaç duyulan ve kendi içerisinde çeşitleri-ebatları farklı olan geniş stok gerektiren kroma karton, bristol karton, kuşe kağıdı, 1.hamur, otocopy, pelur, kraft kağıt v.s.gibi ebat ve bobin olarak toptan satışını yapmaktayız. Çok farklı ebatlar, gramajlar, adetler, termin süreleri ve sevkiyat aşırı tempolu ve stresli olan çalışma ortamında artan talepleri de değerlendirirken hatasız ve hızlı olmak zorundayız. Bütün bunların çözümü, ilk işe başlamış gibi çalışma tempomuzdan hiç kopmadan 30 yılın tecrübesi ile kolayca halletmektedir…

2008 yılında 4 adet olan ebatlama makinemizi 2010 yılında 6 adet’e çıkartmış durumdayız.Önemli diğer bir yatırım ise dilimleme makinesi…Bu makine 3 metrelik bobini gramaj ve cins ayırımı yapmadan istenilen ölçüde açmadan bobin olarak kesebilmektedir.Yani kombine tercihi tamamen özgürce müşterimize aittir.İstenilen ebatta sıfır fire ile sektörümüzde ilk olması bizlere gurur yaşatmaktadır.Bilgisayar kontrollü yeni teknoloji ile donatılmış kesim tekniği ile mevcut bobini açmadan 20 gr ile 1000 gr arası kağıt ve kartonları orjinal özelliğini bozmadan hassas kesmektedir.

SPONSOR FİRMA