Özel Kağıtçılık

ÖZEL KAĞITÇILIK 1981 yılında Rıfat Özel tarafından Kağıthane de 1200 metre karelik alanda kurulmuştur. Burada yaklaşık 29 yıldır faaliyet gösteren firmamız hurda kağıt ve atık kağıt sektöründe kendini kanıtlamış firmadır. Özel Kağıtçılık 2010 yılında Şişli ilçesine bağlı Ayazağa köyüne taşınarak 2500 metrekarelik alanda aynı düzeyde çalışmalarına devam etmektedir.
Firma Müdürü İlhami ÖZEL tarafından işletilen firma yüksek model ve kapsamlı araçlarıyla, elemanları ile düzenli güvenilir bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir.

Özel Kağıtçılık kamu kuruluşları, Özel şirketler ve devlet dairelerinden çıkmakta olan yıl sonu arşivlerini alarak tesislerimizde ayrışımları yapıldıktan sonra imhasını gerçekleştirmekteyiz. Toplanan atık kağıt, hurda kağıt ve imhalık kağıtları yerinden kendi araç ve elemanlarımızla alarak tartımı yapıldıktan sonra ayrışımları yapılmak üzere tesislerimizdeki bantlarda ayrışımları yapılmaktadır.

Hurda ve atık kağıtlar ihale yolu ile yıl sonunda toplanan arşivlik kağıtları alarak müşterimizin kontrolünde imhası yapılmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her zaman önem taşır. Kalite standartları gereği ekipmanlarımızla ve araçlarımızla birlikte devamlı yetkili bir kişi nezaretinde alınan hurda kağıtlar aynı kişi nezaretinde ve yetkili talimatıyla çalışmaktadır.

Özel Kağıtçılık firması hurda kağıt, atık kağıt, imhalık kağıt,yıl sonu arşiv ve birçok hurdaya ayrılmış kağıtları işlemektedir.
Hurda kağıtlar ülke genelinde toplanarak imhası yapılır. Alınan hurda kağıtlar toplandıktan sonra hurda kağıt olarak ayrıştırılır. Hurda kağıtlar ayrışımlarının ardından işlenmesi için tehlikesiz hurda kağıt alım tesisine sevk edilir.

Hurda Kağıt alımını Ayazağa Mahallesinde bulunan hurda alım merkezimizde yapılmaktadır. Atık Kağıtlar ise tehlikesiz atık kağıt olarak işlenir. Tehlikesiz atık kağıtları firmamız almakla yetkilidir. Tehlikesiz atık ve hurda kağıt olarak kodlandırılmıştır.

Bunların içinde Hurda gazete, hurda kuşe, hurda mecba, hurda beyaz, hurda arşiv kağıt, hurda imhalık kağıt olmak üzere sınıflara ayrılmaktadır. Atık olarak ise atık gazete, atık kuşe, atık mecba, atık beyaz, atık arşiv kağıt, atık imhalık kağıt olmak üzere sınıflandırılır.

Firmamız İstanbul genelinde hurda ve atık kağıtları alımı için yetki sahibidir. Hurda ve atık kağıtlar tehlikesiz atık ve hurda kağıtlar olmak üzere adlandırılır. Hurda ve atık kağıtlar arşivler yerinden kendi araç ve elemanlarımızla alım gerçekleştiriyoruz. Alınan hurda ve atık kağıtlar tesisimizde işlenir. İşlenen hurda ve atık kağıtlar sınıflandırılır. Sınıflandırılan hurda ve atık kağıtlar tehlikesiz atık kağıt lisanslı olan tesise sevkiyatı yapılır.

SPONSOR FİRMA