Onur Kağıt

ONUR KAĞIT, Türkiye’nin en büyük matbaacılar sitesi olan, Topkapı 2. Matbaacılar Sitesindeki matbaaların ve çevredeki matbaa sitelerinin kağıt ihtiyaçlarını profesyonel kadrosuyla karşılayan, kalite yönetimi sertifikaları ve geniş ürün yelpazesi ile büyük bir kağıt toptancısıdır. Avrupa kuşe, Çin kuşe, Amerikan bristol, 1. Hamur, Kraft karton ve Kroma karton sattığımız başlıca ürün kalemleridir.

Türkiye’de ve yurtdışında çok güçlü bir işbirliği ile faaliyetlerini sürdüren ONUR KAĞIT, anlaşmalı olduğu taşımacılık ağı ile ürünlerini güvenli ve hızlı şekilde ithal etmektedir.

ONUR KAĞIT misyonu doğrultusunda insanlara ve insan sağlığına önem verir, kaliteyi yaşam felsefesi olarak benimser, uluslararası standartlarda ürünleri satar. Müşteri odaklı ve sürekli gelişime açıktır.

Her zaman yeni yönetim sistemleri geliştirmekte ve kalite iyileştirme üzerinde Ar-Ge çalışmaları yapmaktadır. Bu sektörde önde gelen kağıt tedarikçilerinden biridir.

ONUR KAĞIT ürünlerini, uluslararası standartlarda üretim ve işleme yapan firmalardan tedarik etmektedir.

Sosyal, çevresel ve ekonomik etkilerinin yanı sıra paydaşlarına karşı sorumluluklarını bilen ONUR KAĞIT, iş yaklaşımının ve kurumsal kültürünün vazgeçilmez bir parçası olarak etik, şeffaf ve hesap verebilir bir kurumsal yönetim anlayışıyla sürdürülebilirliğe hizmet etmeye inanmaktadır.

SPONSOR FİRMA