Onlinedavetiye.com.tr

Onlinedavetiye.com.tr online davetiye siparişi alanında 2008 yılından bu yana online hizmet veren firmamızın kampanya sitesidir. Hizmetlerini online ve mağaza üzerinden veren firmamız davetiye siparişlerinizi web sitemizde ürünlerin yanında belirtilen süre içerisinde sizlere teslim etmektedir.

Hayatınızın en özel gününde davetiyenizin kusursuz olması bilinci ve sorumluluğu ile hareket eden firmamız müşteri memnuniyeti önceliği ile hareket etmektedir. 2008 yılından bu yana bizde, binlerce çiftimizin en özel gününde onların davetlerine çağrı yaptıkları davetiyeleri titizlik ile hazırlanmanın mutluluğunu duyuyoruz.

Bu süre zarfında Türkiye’de internet alışverişlerine güvenin neredeyse tükendiği 2008 yılında yurtiçi ve yurtdışından bizlere güvenerek siparişlerini veren müşterilerimizin memnuniyeti ile bizlere kazandırdığı yeni müşteriler ile bugünlere geldik.

Şimdi ülkemizde internet alışverişlerine güven konusunda ciddi mesafeler kat edildi. Fakat bu özellikle bizim alanımızda yani online davetiye siparişlerinde kalitenin ciddi manada düşmesine neden oldu. Günümüzde matbaacılık ve davetiye üretimi konusunda bilgi sahibi olmayan kişiler tarafından kurulan birçok web sitesi ortaya çıkmış bulunuyor. 2007-2008-2009 yıllarında online davetiye siparişi için sadece matbaa alanında tecrübeli firma ve kişilerin kontrolünde kurulan web siteleri bulunmaktaydı. İnternet alışverişlerine güven arttı fakat özellikle online davetiye siparişleri alanında sektörümüzde birçok firmanın yaptığı hatalar nedeniyle bazı web sitelerinde yazılan şikayet sayısı arttı ve internetten davetiye siparişi verilmez mesajları çoğaldı. Firmamız bu alanda eski web siteleri ile ortak hareket etmekte ve sektörümüzde kaliteyi düşüren firmaların yarattığı kötü etkiyi silmeye çalışmaktadır.

Davetiye üretiminin aşamalarını kendi bünyesinde yapan firmamız, müşterilerimizim bizimle temasa geçtiği ilk andan, tasarım süreci ve baskı aşamalarına kadar titizlik ve tam bir koordinasyon ile çalışmaktadır. Müşterilerimizin sipariş süreçlerini mesai saatleri içinde en kısa sürede yanıtlayan firmamız baskı işlemlerini de 1-2 gün içinde tamamlamaktadır. Sipariş süreçlerinde müşterilerimizle karşılıklı yanlış anlaşılmaya mahal verebilecek tüm hususları göz ardı etmek için firmamız diyaloglarında öncelikle yazılı iletişimi tercih etmektedir.

Hayatınızın en özel gününde mutluluğunuza eşlik edebilmenin coşkusu ile ömrünüzün her gününün ilk günkü sıcaklık ve heyecan ile geçmesiniz temenni ediyoruz.

SPONSOR FİRMA