Nova Davetiye

2000 li yıllardan beri İstanbul matbaacılar sitesinde davetiye alanında sürdürdüğümüz faaliyetlerimizi 2015 yılında internete taşıdık.

2018 yılında ise yılların birikimi ve tecrübesiyle Nova Davetiye markamızı oluşturarak müşterilerimizin beğenisine sunduk.

Hizmet içeriğimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak geliştirmenin önemine inanarak kaliteli, modern, zarif, sade ve uygun davetiye modellerimizle sizler için çalışıyoruz. Bu bağlamda davetiye alanındaki gelişmeleri takip ederek zevkinize hitap eden ürünler bulabilmeniz için davetiye kataloğumuzu özenle güncelliyoruz.

Markamızın davetiye modellerini novadavetiye.com üzerinden inceleyebilir, sosyal medya kanallarımızdan bizi takip edebilir ve iletişim numaralarımızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Dilerseniz matbaacılar sitesindeki mağazamızı ziyaret edebilir, dilerseniz siparişlerinizi iletişim kanallarımız aracılığı ile bize ulaştırabilirsiniz.

‘Mutluluğa Davetiye Çıkarıyoruz’ misyonunu benimseyen, tecrübeli, hızlı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Nova Davetiye geniş ürün yelpazesiyle siz değerli müşterilerine hizmet vermekten gurur duyar.

Müşterilerimizin en özel ve en mutlu günlerinde yanlarında olmak bizim için eşsiz bir ayrıcalıktır.

SPONSOR FİRMA