Konica Minolta Turkey İş Teknolojileri A.Ş.

Değerlerimiz

Aşağıdaki altı değer, en içteki inançlarımızın, kalıtsal DNA’mızın özünü temsil eder ve işimize nasıl sarıldığımızı ve tüm ortaklarımızla nasıl sıkı ilişkiler kurduğumuzu tanımlar. Neyi temsil ettiğimizi ve kararlarımızı neye göre verdiğimizi sembolize eder.

Ofis Çözümleri

Şirketler, işletme ve yönetim maliyetlerini düşürmek gibi zor sorunlarla karşı karşıya kalırken, aynı zamanda bilgileri verimli bir şekilde toplama, paylaşma ve arşivleme gibi yoğun işlemlerle karşı karşıya kalmaktadır.

Lider bir servis sağlayıcı olan Konica Minolta,şirketinizin iş akışını dönüştürmesine yardımcı olan, yüksek kaliteli, kurumsal düzeyde IT çözümleri sunar. Profesyonel portföyümüz, iş süreci optimizasyonu ve doküman yönetimi hizmetlerinden çok fonksiyonl cihazlara kadar uzanmaktadır.

Ticari ve Endüstriyel Baskı

Ticari ve kurumsal şirket içi baskı, profesyonel baskı hizmetleri ve endüstriyel inkjet, özellikle küçük ve değişken veri baskısı yapabilen dijital baskı sistemleri söz konusu olduğunda uzun bir yol kat etti.

Konica Minolta en son baskı çözümlerini sunar, İşinizi daha iyi yönetmenize yardımcı olmak için baskı sistemlerimizden ve hizmetlerimizden birini seçebilirsiniz.

Profesyonel inkjete gelirsek, inkjet baskı kafaları, inkjet tekstil yazıcıları ve etiket baskısı için inkjet baskı üniteleri gibi çok çeşitli endüstriyel inkjet ürünler sunuyoruz.

Endüstriyel Optik Sistemler

Optik teknoloji söz konusu olduğunda, Konica Minolta, dijital sinema projektörleri veya Blu-ray diskler için pick-up lensler için kamera ve lenslerin geliştirilmesi ve üretimi konusunda önde gelen şirketlerden biridir.

Ayrıca, aydınlatma kaynakları (LED, OLED), aydınlatma cihazlarının kalite kontrolü, kapalı ortam aydınlatmasının yanı sıra akıllı telefonların, TV ekranlarının ve otomobil parçalarının renklerinin ekranlarının rengini ve parlaklığını ölçmek için kullanılan optik ölçüm aletleri sunuyoruz.

Sağlık sektöründeki en önemli başarılarımızdan biri, arteriyel kandaki oksijen doygunluğunu ve nabız hızını ölçen ve böylece kan alma ihtiyacını ortadan kaldıran bir nabız oksimetresi geliştirmektir.

Fonksiyonel Malzemeler

Konica Minolta, otomobil endüstrisi, inşaat ve mimarlık, teknoloji ve sinematografi gibi farklı sektörler için çok çeşitli filmler üretmektedir. İnce filmlerimiz, her endüstri için özel koruma, ısı yalıtımı, su yalıtımı, polarizasyon, lüminesans ve diğer işlevleri sunar. Örneğin, yenilenebilir enerji uygulamalarında kullanılan aynalar için yüksek yansıtıcı ayna filmleri ve bina ve otomobil pencereleri için enerji verimliliği sağlayan fonksiyonel filmler üretiyoruz.

Ayrıca Konica Minolta, dünyanın en verimli beyaz organik ışık yayan diyot (OLED) panelini (139 lm/W) geliştirdi ve hem beyaz hem de renkli olarak ayarlanabilen plastik substrat bazlı, esnek OLED aydınlatma panellerinin seri üretimine başlayan dünyada ilk şirkettir.

Medikal Cihazlar

Konica Minolta Healthcare Business, hastaneler ve klinikler için dijital radyografi ve ultrason, entegre tanılama bilgi yönetimi ve tıbbi IT sistem çözümleri için çözümler sunar. Film taraması ile karşılaştırıldığında, dijital radyografi (DR) sadece hastalar için X-ışını radyasyonuna maruz kalmayı azaltmakla kalmaz, aynı zamanda taramadan hemen sonra yüksek çözünürlüklü görüntüleri gösterebilir.

Ek olarak, Konica Minolta, faz kontrast teknolojisini uygulamak için dünyanın ilk dijital X-ışını mamografi sistemlerini sağladı ve yüksek netlik ve ayrıntı düzeyi ile şüpheli meme kanseri lezyonlarına işaret eden bilgisayar destekli gölgelerin algılanmasını kullanarak birleştirerek nihai görüntü kalitesini sağladı.

Diğer Faaliyet Alanları

Konica Minolta, 1958’den bu yana Japonya’daki planetaryumlar için çözümler ve ilgili teknolojiler geliştirmektedir. Yıllar boyunca bu alanda sayısız teknolojiyi benimsemiş ve geliştirmiştir. -dome filmler, bilgisayar grafikleri, video projeksiyonları ve multimedya stratejileri.

Japonya operasyonlarına ek olarak, Konica Minolta, Asya pazarındaki pazarlama faaliyetlerini genişletmeye başladı.

SPONSOR FİRMA