Davetiye.gen.tr

Türkiye’nin online içerikli davetiye sitesi olan davetiye.gen.tr 2008 yılında yayın hayatına başladı. 2008 yılından bu yana binlerce çiftin düğün hayallerini süsleyen davetiyeleri üreten davetiye.gen.tr Türkiye’nin ilk online düğün davetiyeleri sitelerindendir.

Web sitelerinden ürün satın almanın çok zor olduğu bir dönemden bu güne kadar online davetiye satışını sürdüren davetiye.gen.tr, memnun müşterilerinin referansları ve tavsiyeleri ile her geçen gün sektöründe büyüme kaydetti. Günümüzde internet reklamcılığı ile ürün ve hizmetlerini tanıtan ve müşterilerine ulaştıran milyonlarca firma bulunuyor. Davetiye.gen.tr bu firmalar arasında sektöründe tartışmasız en profesyonel hizmeti veren firma olarak karşınıza çıkıyor. Müşterilerinin siparişinden teslimat aşamasına kadar hızlı bir üretim süreci içinde kurulduğu günden bu yana kalite çizgisinden ödün vermeyen davetiye.gen.tr müşterilerinin siparişlerini 1-2 günde üreterek onlara ulaştırıyor.
Merkezi İstanbul Şirinevler’de bulunan Davetiye.gen.tr müşterilerine mağazası üzerinden de hizmet veriyor. İstanbul’da bulunan müşterileri internet sitesi üzerinden beğendikleri ürünleri mağazaya ulaşarak da beğenip sipariş verebiliyorlar. Davetiye.gen.tr mağazasından 80’e yakın katalog üzerinden yaklaşık 8 bin modeli müşterilerinin beğenisine sunuyor.
Türkiye’nin en kaliteli davetiye üreticisi Koza Davetiye ürünlerinin de yer aldığı davetiye.gen.tr mağazasından Kredi kartı ile ödeme yapılabiliyor.

SPONSOR FİRMA