Best Reklam Dijital Baskı

2002 yılında M. Emin Akın tarafından kurulan ve 2008 yılında Nesim Akın’ın ortak olmasıyla beraber günümüze kadar sağlam adımlarla büyümesini sürdüren Best Reklam, açıkhava reklam sektörüne Topkapı 2. Matbaacılar sitesinde kaliteden ödün vermeden hizmet veren bir firma.

Bünyesinde solvent ve eco solvent makineler bulunduran Best Reklam, Makina parkurunu ve üretim kapasitesini, geliştirmektedir.

30 Kişilik deneyimli, üretim ve tasarım ekibi ile, kurumsal ve bireysel müşterilerine kaliteli ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Bünyesinde Endijital, Akin Reklam, ve 2019 Başlarında, Almanya Hannover ‘da 3. Şubesini Açacak Olan Best Reklam Dijital Baskı Sektöründe Hızlı Büyüyen bir markadır.

SOSYAL SORUMLULUK
Sosyal sorumluluk Firmamız tarafından bir kurum kültürü olarak benimsenmiştir. Best Reklam Olarak üretim süreçlerinin tüm Sağlığı ve Güvenliği yanı sıra müşterilerinin Sosyal Uygunluk ihtiyaçlarına göre ve küresel kriterlerini karşılayan fark olmasını sağlar.

BEST REKLAM OLARAK
Ürün ve hizmetlerimizin kalitesini ve markamızın güvenilir imajını koruruz.
Çalışanlarımızla, müşterilerimizle, tedarikçilerimizle, rakiplerimizle ve ortaklarımızla ilişkilerimizde dürüst davranırız.
Açık görüşlülüğü, katılımcılığı, bireysel gelişimi teşvik eden adil ve şeffaf çalışma ortamı sunarız.
Hızlı hizmet anlayışı ve esnek yapımızla müşteri memnuniyeti odaklıyız.
İnsana, doğaya ve çevreye saygılıyız.
Şirketimizin uzun süreli varlığını korumak için akılcı riskler alırız.
Çalışanlarımızı şirket değer ve ilkeleri doğrultusunda memnun ederiz.

SPONSOR FİRMA