Akabe Form Matbaacılık

15 Yılı aşkın bir zamandır sektörde var olan firmamız, başladığı günden bugüne kadar üretimde kaliteyi, zamanında iş teslimini ve hizmette sınırların olmadığı işletme prensiplerinden ödün vermeden, her zaman daha büyüyerek ve yenilerek bugüne gelmiştir.

Biz her zaman müşteri memnuniyetini en büyük kazanç kabul etmiş ve bu anlamda yeni kazançlara doğru yürümekteyiz. Sürekli Form ve matbaa işlerinizde kaliteli hizmet, uygun fiyat ve zamanında teslim… Matbaa sektöründe faaliyet gösteren kurumuz da on yılı aşkın süredir en son teknoloji basım araçları ile hizmet veren Akabe Form tecrübeli üretim ve pazarlama kadromuz ile sürekli olarak gelişim sağlamaktayız.

Sahip olduğumuz üretim gücümüz ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile her geçen gün gelişmeleri takip eden Akabe Form il genelinde müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Sektörde yükselen bir değer olma amacı ile iyi bir ekibe sahip olan firmamız müşteri istek ve beklentilerine değer vererek hızlı ve nitelikli hizmet sunmak için çalışmaktadır.

Donanımlı ve sürekli kendine geliştiren çekirdek personel kadromuz yeni hazırlanan tasarımlar her bir müşteri için ayrı ayrı basıma gönderilmektedir. Akabe Form olarak basılan bir ürünün bir kopyası kesinlikle başka bir müşteri için kullanılmaz. Bu da üretim bazından bakıldığında her müşteri için ayrı bir özen sağlamayı gerektirmektedir.

Özellikle müşterilerimiz için ticari faaliyet açısından son derece önem arz eden resmi evrakların basımı siparişin verildiği günden istenilen tarihe kadar hızlı ve hatasız olarak verilen adrese kadar Akabe Form tarafından teslim edilebilmektedir.

SPONSOR FİRMA