Saraçoglu Matbaa Promosyon

Maltepe Caddesi Nebati İş Merkezi No:52/18 Maltepe - Bayrampaşa / İstanbul
0(212) 567 46 53 - 0(532) 252 32 52 - 0(553) 606 10 10
turgutsaracoglu@gmail.com
www.selefon.net

Firmamız 1970 yıllarında baskı sektöründe hizmetine başlamıştır. Sektörde iki nesildir en kaliteli ve yenilikçi hizmetleriyle her geçen gün müşteri portföyünü ve üretim parkurlarını geliştirerek hizmetlerine devam etmiştir.

Firmamız 2010 yılından itibaren devam eden hizmetlerine ek olarak baskı sektörünün tamamlayıcı ürünleri için ithalata başlamıştır. Avrupa Birliği ülkeleri ve uzakdoğudan selefon ithalatına her geçen gün yeni ürünler ilave ederek devam etmektedir.

2014 yılında Termal Selefon Kaplama Makinası üretimini de hizmet koluna almıştır. Piyasada olan düşük kalitede üretilmiş Uzakdoğu üretimi olan termal makinalardan gelen şikayetleri dikkate alarak CE belgeli parçalarla ve enerji tasarrufu sağlayan %100 yerli üretim yeni masaüstü Termal Makinası üretiminde iddialı olmak için tüm altyapı çalışmalarına devam etmektedir. Makinamızı kullanan tüm değerli müşterilerimiz makinamızdan en üst seviyede memnuniyet sağlamıştır.

2015 yılında Türkiye’de ilk defa Termal Lensli, Termal Hologramlı selefon ithalatına da başlamıştır. Termal selefon çeşitlerimiz Lensli, Hologramlı, Kadife, Mat ve Parlak çeşitlerimiz vardır. Ayrıca soğuk sistemde Lensli ve Kadife Selefon çeşitlerimiz de vardır. Firmamız tüm Termal ve Soğuk Selefon ithalatı ve satışı üzerine hizmetlerine tüm dinamiğiyle devam etmektedir. Tüm müşterilerimize hayırlı işler dileriz.