Hat Kağıtçılık Sanayi A.Ş.

Maltepe Davutpaşa Cad. Güven iş merkezi C Blok 83 236-237 Zeytinburnu / İstanbul
0(212) 565 75 80 - 0(545) 229 34 57
info@hatkagit.com.tr
www.hatkagit.com.tr

Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan firmamız, öncelikle müşteri odaklı çalışmayı öngören eğitimli elemanlarımızla, müşterilerimizin isteklerini doğru bir biçimde algılayıp, bu istekler doğrultusunda en uygun çözümü sunmayı hedefleyen ve Matbaa firmalarımızın çözüm ortağı olarak sektöründe en iyi tedarikçi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Öncelikli Hedefimiz Ülkemizde varolan kağıt toptan fabrikalarından malı toptan tedarik edip müşteriye sunmak. Ancak müşterilerimizin uygun fiyata mal temin etmesini sağlamak amacı ile 1. kalite uzak doğudan ithal mallar temin ederek yurt içi piyasasına sunmaktayız.

Her gün sevkiyata çıkan farklı tonajlardaki sevkiyat araçlarımızla, İstanbul içi sevkiyatın aynı gün, şehir dışı siparişleninizin ise aynı gün içinde kargoya verilmek şartı ile yol durumuna bağlı olarak, ertesi gün eksiksiz tam olarak doğru malı, siz müşterilemize temin etmek için tüm özverimizle uğraşlarımıza devam etmekteyiz.

Hat Kağıtçılık A.Ş. olarak reklam ve prodüksiyon dahil olmak üzere, firmaların reklam tatımları ile alakalı logo ve grafik tasarımları ve kurumsal kimlik çalışmalarına kadar her türlü reklam ve organizyonu, kendi bünyesinde gerçekleştirebilecek alt yapıya sahiptir.

TOPTAN YERLİ VE İTHAL KAĞIT SATIŞLARI

Bristol kağıtlar, Kuşe kağıtlar, 1. hamur kağıtlar…

MATBAA KİMYASALLARI VE SARF MALZEMELERİ

Komvansiyonel kalıplar, Hassas kalıp banyoları, Hazne suları…

HER TÜRLÜ AJANS HİZMETLERİ

Reklam ve tanıtım, Logo tasarım, reklam prodüksiyon…

BİLGİSAYAR SARF MALZEMELERİ

Flaş disk, Kartuş, Yazıcı Toner…

PROMOSYON ÜRÜNLERİ

Yılık, Ajanda, Kişiye özel Ürünler…

MEDİKAL MELZEMELERİ

Hasta bezleri, Manyetik sırt korsesi, Tansiyon aleti