Doğan / Asil Zarf – Kağıtçılık – Ambalaj

Litros Yolu, 2.Matbaacılar Sitesi, 1 BD16, Topkapı / İstanbul
(0212) 444 07 17
info@doganzarf.com
www.doganzarf.com

İbrahim DOĞAN 1976 yılında girdiği zarf sektöründe hızla ilerleyerek, 1994 yılında DOĞAN ZARF KAĞIT AMBALAJ San .Tic .Ltd . Şti ‘ni kurmuştur. Firmamız kuruluşu itibariyle geçen sürede kaliteli hizmet anlayışını ilke edinmiştir. Hedefimiz bu ilkeyi ,bugün yaşatmak ve yarınlara taşımak.

DOĞAN ZARF yarattığı ASİL ZARF markası ile ürettiği ürünleri Türkiye ‘nin dört bir yanına ulaştırarak sektördeki yerini kazanmıştır.Dış pazarda da yerini almak için ,bu yönde İhracat , Ar-Ge , İSO çalışmalarına hızla devam etmektedir. Deneyimli personel ve gelişmiş makine parkuru sayesinde istenilen her ebat ve gramajda zarf imalatı yapabilen firmamız teknolojiyi takip ederek yeni yatırımlar yapmaya devam etmektedir.5000 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren fabrikamız tam kapasitede günlük 2,5 milyon zarf üretimi yapabilmektedir.

Kurulduğu günden itibaren sektöre yeni bir bakış açısı getiren DOĞAN ZARF bundan sonra da hizmet politikası ve kalite anlayışından taviz vermeden siz değerli müşterileri ile çalışmaktan mutluluk duyacaktır…

Ürün Çeşitlerimiz :

Diplomat Zarflar

Buklet Zarflar

Cd Zarfları

Mektup Zarfları

Davetiye Zarfları

Kartvizit Zarfları

Optik Zarfları

Dosya Zarfları

Tutkallı Torba Zarflar

Silikonlu Torba Zarflar

Hava Kabarcıklı Zarf

Röntgen Zarfları

Özel Zarflar