Balaban Matbaacılık

Atatürk Mh. Alemdağ Cd. Güler Sk. No:6 Ümraniye / İstanbul
0(216) 523 24 24 - 0(216) 344 13 19
info@balabanmatbaa.com - balaban@balabanmatbaa.com
www.balabanmatbaa.com

1967 yılında İstanbul Ümraniye’de Balaban Kırtasiye olarak, kurulan firmamız müşterilerinin matbaa ve matbu evrak ihtiyaçları doğrultusunda; İstanbul Matbaa sektöründe her geçen gün yükselen başarı grafiği ve kusursuz kalite anlayışı ile hizmetlerine devam etmektedir.

Teknolojinin gelişmesi her sektörde olduğu gibi matbaa ve reklam sektöründe de çeşitli kolaylıklar sağlamıştır. Bu kolaylıkları en doğru ve akılcı biçimde firmamıza entegre etmiş ve müşterilerimize en iyiyi sunmayı hedeflemiş değil başarmış durumdayız.

Kazanılan paranın kağıttan değil, kağıdın en iyi şekilde işlenmesinden kaynaklandığını biliyoruz ve bu amaçla baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası gibi tüm aşamalarda tek tek ve titizlikle kontrol ettiğimiz işlerimizi daha sonra birde kalite kontrolden geçiriyoruz. Kimisi Türkiye’nin kimisi İstanbul’un, sektörlerinde lider 1000’e yakın firmasına hizmet vermekten dolayı gururluyuz. İstanbul matbaa piyasasında, gözünü zirveye dikmiş personelimiz ile çalışmalarımıza Ümraniye, Çakmak Tavukçuyolu ve Topkapı atölyelerimizde devam etmekteyiz.

Ümraniye ve Tavukçuyolu showromumuzda davetiye satış ve davetiye üretimimizle 5000 ‘in üstünde modelle sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Saygılarımızla…