Arena Dijital

Litros Yolu, 2. Matbaacılar Sitesi, 1 BE3 Topkapı / İstanbul
(0212) 501 82 61
arena@arenadjital.com
www.arenadijital.com

Firmamız 2003 yılında matbaacılık sektörünün merkezlerinden birisi olan Topkapı 2. Matbaacılar Sitesinde faaliyete geçmiştir. Arena Kopyalama Merkezi, Copy Center, Dijital Baskı Merkezi olarak hizmet vermektedir. 5 yıl içerisinde yapmış olduğumuz makine yatırımlarıyla bugün sektörün en iyi makine parkurlarından birine sahip bulunmaktayız.

En önemli önceliğimiz, siz değerli müşterilerimize hızlı, ekonomik ve kaliteli baskı hizmeti vermektir. Bu hizmet kalitesini size verebilmek için firmamız bünyesinde kendisi gibi genç ve dinamik, alanında profesyonel elemanlar barındırmaktadır.

Bulunduğumuz konumun avantajlarını siz değerli müşterilerimize yansıtarak daha kaliteli hizmet almanızı sağlamaktayız. Müşterilerimize sadece baskı hizmeti vermekle kalmayıp selefon, tel dikiş, kesim, ciltleme, mücellit, laminasyon konularında da yardımcı olmaktayız.

Günlük 15.000 adet siyah beyaz dijital baskı, 5.000 adet renkli dijital baskı kapasitesiyle çıktığımız yola bugün 150.000 adet siyah-beyaz dijital baskı, 70.000 adet renkli dijital baskı ve 100 m2 iç mekan dijital baskı kapasitesiyle devam ediyoruz… Arena Copy Center renkli fotokopi, siyah beyaz fotokopi, katalog, broşür, kartvizit, davetiye, kullanım kılavuzu, föy, menü ve her türlü dijital baskı konusunda sizlere hizmet veriyor.

Sizlere daha iyi hizmet vermek için ARENA DİJİTAL, makine parkuruna her yıl yeni teknolojiler ekleyerek yoluna devam etmektedir, edecektir…