Yürekli Kağıt

Yürekli Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1960’ lı yıllarda kurulmuştur. Yılların verdiği deneyim ve müşteri odaklı yaklaşımımız sayesinde, ulusal ve global pazarda, atık kağıt ürünleri sağlayarak sektörümüzde öncü konumda yer almaktayız.

İnovasyona ve sürdürülebilirliğe olan bağlılığımız, sektördeki en güvenilir markalardan biri olmamızı sağladı. Üretim sürecimiz boyunca atık minimizasyonunu ve verimliliği optimum düzeye çıkarmaya çalışıyoruz. Geri dönüştürülmüş malzemelerin kullanımı ve enerji verimliliği uygulamaları ile çevre kirliliği etkilerinin azaltımı ve kaynakların kullanımında tasarrufa özen gösteriyoruz.

Türkiye’ de 10.000 m2 Dudullu Tesisi, 4.000 m2’ lik Yenibosna tesisi ile 15 yıldan fazla süredir 3 kıtada 12 farklı ülkeye ihracat yapmaktadır. Romanya iştiraki ARD ECOTRADE SRL, 2022 yılında tehlikeli ve tehlikesiz tüm atık kategorilerinde Romanya’nın en büyük atık tesisi olarak faaliyete geçmiştir.

Tehlikesiz Atık Toplama Ayırma ve Ambalaj Atıkları lisanslarımızla, değerlenebilir atıkların döngüsel ekonomiye katılımını sağlamak için faaliyetlerimizi büyütmeye devam ederken, sürdürülebilir atık yönetimi sağlamak için atık üreticileri ile çözüm ortaklığı yaparak atık toplama sistemleri, konteynerler ve araç filomuz ile hizmet vermekteyiz.

Yürekli Kağıt, tedarik zinciri boyunca adil ve etik bir davranış sergilemekte, çalışanlarının haklarına saygı duymakta, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarını yerine getirmektedir.

SPONSOR FİRMA