Oğuzhan Kağıtçılık

Oğuzhan kağıtçılık, Yönetim kurulu başkanı Ercan ÖNAY tarafından 1994 yılında kurulmuştur, Türkiye’nin kağıt karton ve matbaa piyasasının kalbinin attığı 2. Matbaacılar sitesinde faaliyet gösteren firmamız merkezi konumu ve bu konumda yer alan rakiplerinden 1.000 m² kapalı alan ve kağıt ve kartonların depolanması ve uzun süreli saklanması için özel olarak tasarlanan depolama alanında hava sirkülasyonu ve nem kontrol sistemleriyle sektörün öncüsü olma gururunu taşıyoruz.

Toptan kağıt karton satışı yapan merkezimizde ebatlama taleplerinize profesyonel olarak cevap vermekteyiz, her zaman en uygun fiyat ve hızlı teslimat garantisiyle çalışan firmamızdan teklif almadan karar vermeyin.

Sipariş ve talepleriniz için çağrı merkezimiz ile bağlantıya geçerek profesyonel satış personelimizden size uygun kağıt yada karton çeşidini aklınızda tereddüt kalmadan belirleyebilir, boyut ve sipariş detaylarına sıfır hata payı ile belirleyebilirsiniz. Kurumsal olarak toptan kağıt ve karton siparişleriniz için kalitesi ve profesyonelliği kanıtlanmış Oğuzhan Kağıtçılık her zaman hizmetinizde

SPONSOR FİRMA