Web Sayfam Olsun

Web Sayfam Olsun, müşterilerine uygun fiyatlar ve kabul edilebilir termin süreleri içerisinde web sitesi tasarımı hizmeti sunmaktadır.

web-sayfam-olsunGenelde müşterilerimizden daha önce çalıştıkları web tasarımcı yada firmayla ilgili; geç dönüşler alma, iletişimin tamamen kopması yada fiyatların yüksekliği ile ilgili şikayetler duyuyoruz. Web Sayfam Olsun ekibi olarak hızlı termin sürelerinde teslim edebileceğimiz hazır web sitesi paketleri geliştirdik ve tabi ki bunu uygun fiyatlar ile destekledik. Böylelikle sektörün temel problemlerinin önüne geçebiliyoruz. Dilerseniz hazır paketler dışında özel projeleriniz içinde hizmet veriyoruz.

Müşterilerimiz ile sağlıklı iletişim kurmayı angarya olarak görmüyoruz; zira biz kendimiz de iletişim kurmayı seviyoruz. Projelerimizi hazırlarken karşılıklı fikir alışverişinde bulunuyor ve yine karşılıklı memnuniyeti sağlamayı hedefliyoruz. Maddi açıdan değil, ahlaki olarak memnuniyetsizliğe gönlümüz razı olmuyor diyebiliriz.

Şimdiye kadar birçok web sitesi projesine imza attık. Severek yaptığımız işimize yukarıda bahsettiğimiz gibi fiyat, zamanlama, işin kalitesi ve memnuniyet konularında çizgimizi koruyarak devam ediyoruz.

Fazlası için çay içmeye bekleriz.

Web Sayfam Olsun Ekibi