Vural Damla Etiket

Yüzyıl Mah. Mustafa Kemal Cad 64 Sok No 32 Bağcılar / İSTANBUL
0(530) 263 43 72
vuraldamlaetiket@gmail.com
www.vuraldamla.com

Biz Kimiz ?

Vural Damla Etiket olarak 2003 yılından beri hizmet vermekte olduğumuz sektörde her zaman müşteri memnuniyeti öncelikle olarak çalıştık. Reklam ve tanıtım sektörünün gereklerini yerine getirirken sunduğumuz hizmet ve ürünlerin kalitesine her zaman önem verdik.

Ağırlık olarak çalıştığımız “damla etiket” alanında, damla etiketin birçok versiyonunu hazırlamaktayız. Müşterilerimize özel üretim şeklinde sunduğumu bu ürünler için zamanında teslimat, ürün kalitesi ve işlevsellik ön planda tutulmaktadır.

Her şeyden önce biz bu işi severek yapıyoruz. Alanımızda işe hakimiyetimizi profesyonel bir bakış açısı ile ürüne yansıtıyoruz. Severek yaptığımız işimizde İstanbul merkezli çalışıyor, tüm Türkiye’ye hizmet veriyoruz.

Disiplinli çalışma prensiplerimizle memnuniyet düzeyinizi ne kadar yükseltirsek markamızın ileri de daha da bilinir ve güvenilir olacağına inanıyoruz.

“Bahane değil çözüm üretiyoruz” diyoruz. Çözüm odaklı bakış açımızla, doğru ürünü, en iyi kalite ile doğru fiyatla sunmaya çalışıyoruz.

Misyon & Vizyon

KALİTE

Üretim her aşamasında
Hizmet seçiminde
Personel seçiminde

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Ürün seçiminizde
Üretim aşamasında
Ürün tesliminde
Satış sonrasında

Ana misyonumuz, sektörümüzde yaptığımız çalışmalar ile müşteri memnuniyeti değerlerimizi arttırırken güvenilir bir marka olduğumuzu daha geniş hizmet alanlarına ulaştırmaktır.
Güçlü bir markanın ancak kalite temelleri üzerinden yükseleceğine olan inancımızla hammadde seçiminden, sevkiyata kadar son derece titiz davranmaktayız.

Biliyoruz ki
“Bugün Gerçekleşen Her şey Bir Zamanlar Hayal Ediliyordu…”