Pasifik Hologram

Litros Yolu, 2. Matbaacılar Sitesi, ZB-8, Topkapı / İstanbul
(0212) 444 30 39
tmmatbaacilik@gmail.com
www.pasifikhologram.com

1998 yılından beri matbaacılık alanında faaliyet gösteren firmamız, teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek siz değerli müşterilerinin beklentilerini karşılamayı kendine görev bilmiştir.

Bu bağlamda iki yıldır hologram etiket imalatına başlamış olup, bu alanda da var olanla yetinmeyip, kendine özel çözümlerle ürün güvenliğini en üst düzeye çıkarmış, taklit ve kopyacılığın erişemeyeceği ürünleri size sunmanın gururunu yaşamaktadır.

Her kullanıcının cep telefonundan SMS le ürün güvenliğini sorgulayabileceği, taklidi imkansız, PATENTLİ ürünümüz siz değerli müşterilerimize karşı sorumluğumuzun bir göstergesidir.

Yine hologram etiketlerin üzerine mürekkep baskı ve ALTIN, GÜMÜŞ, KIRMIZI, MAVİ, YEŞİL renklerde hologram etiketler de sadece bizden tedarik edebileceğiniz değerli etiketlerdir.

Hologram etiketler en başta ürünlerinize estetik bir görünüm kazandırmakla beraber, ürün güvenliğini de getirmektedir.

Pasifik Hologram Ltd. olarak, taklidi imkansız ürünlerimizi uygun maliyetlerle siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunmayı da bir görev bilmekteyiz.

Sonuç olarak; ‘sizi mutlu görmek bizi mutlu eder’ felsefemizle, mutluluğunuz için ürünlerinizin güvenliğini bize emanet edebileceğinizi hatırlatmak istiyoruz.

Saygılarımızla.