Paper TÜRK

Ziyagökalp Mh. Atatürk Bulvarı No: 78 İkitelli / İstanbul
0(212) 549 92 38
cemil@ilerikagit.com.tr
www.paperturk.net

İleri Kağıt Karton Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. 18 yıllık hizmet deneyimi, konusunda uzman 42 çalışanı ve kağıt-karton sektöründe 60 gr.dan 500 gr.a kadar uzanan ürün yelpazesi ile sektörün öncü-lider kuruluşlarından birisidir.

Firmamız; kalite ve hizmet anlayışını gelen talepler doğrultusunda fiyat avantajlarımızla birleştirip yerli ve yabancı birçok ürünle siz sayın müşterilerimize hizmet vermektedir.Bu ürün yelpazesi büyük kağıt fabrikaları ile çalışılarak desteklenmektedir.

Amerika’dan Asya’ya dünyanın birçok ülkesinden kroma karton, amerikan bristol (fbb-sbs), kuşe kağıt ithal ediyoruz. Nirotek çıkartma fabrikasının Türkiye temsilcisi ve distribütörüyüz.

Ülkemizde yayıncılık, ambalaj ve matbaa sektöründe faaliyet gösteren firmaların ihtiyaçlarına her zaman karşılık verebilmek temel prensiplerimiz arasında yer almaktadır.

İzmir şubemiz; Ege İleri Kağıt ve Karton ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile birlikte kalite ve hizmet anlayışımızı Türkiye’nin her yerine ulaştırmanın haklı gururunu taşıyoruz.

Yüksek depolama tekniği ile toplam 10.000 m2 kapalı alan depolarımızda, son teknoloji donanımlı kesim ve dilme makinelerimizle seri ebatlama ve hızlı servis hizmeti sunmaktayız.

Uluslararası deneyimlerimiz ve hep “İLERİ” yi hedefleyen vizyonumuz ile siz müşterilerimiz için doğru ve güvenilir çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz.