Matbaaloji | Matbaaloji.com

Litros Yolu 2.Matbaacılar Sitesi B Blok 2NB3 Topkapı / İstanbul
Tel : (212) 523 37 37(pbx) Fax : (212) 544 10 02
info@matbaaloji.com
www.matbaaloji.com

Hakkımızda

Faaliyette bulunduğumuz alanlara sürekli yatırım yaparak öncülük etmeyi, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla beklentileri aşan çözümler üretmeyi, tüm paydaşlarımızla kurduğumuz verimli işbirliğini sürekli kılmayı, çalışan gelişimini kurumsal gelişimin temeli olarak görmeyi, çevre ve topluma karşı her zaman sorumlulukla davranmayı, iş etiği ilkelerine her koşulda bağlı kalmayı görev biliyoruz.

Vizyonumuz

Faaliyete başladığımız 2006 yılından itibaren sürdürülebilir başarı için sürekli ve kalıcı değerler yaratan yeni teknolojileri bünyemize katan , ülkemizde saygınlığıyla tanınan, lider firma olmak vizyonuyla geleceğe bakıyoruz.

Müşteri memnuniyetini temel ilke olarak kabul edip tecrübeli kadromuzla en iyi kaliteyi en hızlı şekilde en ekonomik fiyatlarda sunmak.

Yeni teknolojileri sürekli takip ederek kalite standartlarını en üst seviyede tutmak.

Hizmet verdiğimiz müşterileri iş ortağı olarak görmek ve müşteri memnuniyetinde devamlılık sağlamaktır.

Misyonumuz
Hedefimiz her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde değerlendirerek takım çalışması ile hızlı ve etkin bir hizmet sunmak.

Sorunun değil çözümün bir parçası olmak.

Matbaa sektöründeki yeni teknolojileri yakından takip ederek en yüksek teknolojiyi kullanan firmamızı kaliteye verdiğimiz önemle tanıtmak.

Kalitemizin, hızımızın ve başarımızın sürekliliğini sağlamak.

Hizmet verdiğimiz iş ortaklarımız ile kurumsal ilişkilerimizde şeffaf,tutarlı ve karşılıklı hoşgörü içerisinde iletişimimizi koruyarak ihtiyaç duyulan bir kurum olma özelliğimizi devam ettirmektir.

Bizi Biz Yapan Değerler
Kurumsal değerlerimiz, kurulduğumuz günden bu yana gösterdiğimiz gelişimde bize her zaman rehberlik etmiştir. Bu değerler sayesinde , başarıyı tesadüf olmaktan çıkartmış ve sürekli kılmanın altyapısını oluşturmuştur.