Magnet Promosyon

Gümüşsuyu Cad. Litros Yolu, 2. Matbaacılar Sitesi, Zemin Kat, 1 BC 5 Topkapı / İstanbul
(0212) 613 50 81
info@magnetci.com
www.magnetci.com

Promosyon ürünleri konusunda ithalat, ihracat ve üretici konumda çalışmalarına devam eden işletmemiz fiyat politikası ile ülkemizde bir çok tali bayi ve ajanslara kazanç oluşturan bir unsur olmuştur.

Magnet ürünlerinde sadece ofset magnet olmamakla birlikte akrilik magnet, termometreli magnet, sanayi magnet, tabaka magnet, rulo magnet, post-it magnet, araç magnet, boy ölçer magnet vb bir çok ürünler ile ihtisaslaştığı gibi hammadde talebine de cevap verebilmektedir.

Promosyon ürünlerinde kalem, çakmak, V.I.P Dijital setler, şemsiye vb. ürünlerde ithalatlarına devam etmektedir.

Matbaa hizmetlerinden bir çok ürün üretimini gerçekleştirebilen işletmemiz, yapmış olduğu ihracatlarla da ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Organize matbaacılık gibi sadece kendi çıkarlarını düşünmeyi hedef olarak seçmeyen işletmemiz, müşteri memnuniyetini uzun yıllardır çalıştığı tüm firmalara düşünce olarak değil uygulama ilede hayata geçirebilmiştir.

Ürün ve Hizmetlerimiz :

Anahtarlık, amerikan servis, ajanda, ayna, bardak altı, balon, bloknot, cd, çakmak, çakı, çanta, duvar saatleri, dijital ürünler, haftalık sümen, katalog, kalem, kartvizitlik, kalem setleri, klasör, kolonyalı mendil, magnet, masa üstü setler, manikür seti, oto kokusu, para tabağı, rozet, sekreterlik, selebantlık, su, şapka, şemsiye, takvim, termos, usb bellek gibi promosyon malzemeleri bulunmaktadır.