Kendi Matbaam | Kendimatbaam.com

kendimatbaam.com nedir?

kendimatbaam.com, “Artık herkesin kendi matbaası var” sloganıyla, kendimatbaam.com online matbaacılık hizmeti, elektronik ticaret şirketi kimliğiyle dokümantasyon ve baskı çözümlerini sunar. Tamamen internet tabanlı çalışan sistemi sayesinde, ihtiyaçlarınızı yüksek kalite ve standartlarla en hızlı ve en uygun fiyatlarla karşılar.

kendimatbaam.com canlı destek hizmeti, öğretici videolar ve kullanım kolaylığı ile baskı öncesi tüm hazırlık yönlendirmeleri, doküman kontrolü, kolay alışveriş sistemi ve garanti koşullarına gösterdiği özen ile yalnızca baskı hizmeti değil; her adımda müşteri memnuniyetini en ön planda tutan ve uygulayan bir matbaacılık hizmetidir.

kendimatbaam.com Türkiye’nin tüm illerine ve Kuzey Kıbrıs’a kendimatbaam.com; ertesi gün , 2-3 gün sonra ( Ekspres) veya 4-5 gün sonra ( Standart) kargoya teslimat seçenekleri ile tüm kullanıcılarına hizmet vermektedir. FOGRA standartlarında yaptığı üretim ile kullanılan tüm malzemeler ve özellikle “UPM” marka kuşe kağıdı ile hizmet kalitesini dünya standartlarında gerçekleştirmektedir. Müşterilerimizin yaratıcı taraflarını özgür bırakmalarına olanak sağlayan “kendimatbaam.com’’ kendin tasarla bölümü sayesinde kişiselleştirilmiş ürünler de bastırabileceklerini vurgulamaktadır.

Biz kimiz?

kendimatbaam.com; “1942’den bu yana kağıda hayat veriyor” felsefesi ile çalışan Apa-Uniprint matbaasının aslında baskı endüstrisinin online satış mağazasıdır. Apa-Uniprint 12.000 metrekarelik bir alanda, endüstrideki en son yenilikleri gerçekleştirdiği yatırımlar ile uygulayan, kısa zamanda, yüksek kalite ve uygun fiyatlarla hizmet veren baskı okuludur. Ofset, web baskı makineleri ve dijital baskı çözümleri ile yurt içinde ve dışında pek çok saygın müşteriye hizmet vermektedir.

2E 2K Elektronik Ticaret Anonim Şirketi