İstanbul Ofset

Yenidoğan Mah. Abdi İpekçi Cad. Çizmeci İş Merkezi No: 87 / 74 Bayrampaşa / İSTANBUL
0(212) 501 01 90 | 0(535) 701 24 83
info@istanbulofset.net
www.istanbulofset.net

Misyonumuz-Vizyonumuz

“Tasarımın en kaliteli hali…Sektörümüzde, çözüm ortağı odaklı faaliyet gösteren ve sürekli büyüyen lider pazarlama şirketi konumuna ulaşabilmek. Tedarik ettiğimiz ürünlerin tüm aşamalarda arkasında olmak, yüksek iş ahlakı ve güvenilirlik ilkeleri doğrultusunda, iş ortaklarımızın ilk tercihi olmak, sektöre değer katan bir firma konumuna gelmek. İstanbul Ofset Afişler – Antetli Kağıt – Bloknot – Kartvizit – Katalog – İnsert – Magnet – Zarf – Ajanda – Takvim grafik tasarım web tasarım gibi iş dallarında kaliteden ödün vermeden güçlü kadrosu ile yoluna devam etmektedir.

Kalite Politikamız

İstanbul Ofset Ltd. kendi sektöründe en güvenilir ve en tercih edilir firmalar arasında yer almayı ilke edinmiş, yönetim ve kalite politikasını bu doğrultuda düzenlemiştir. Vizyonumuz doğrultusunda, ileri pazarlama ilkelerini kullanan, iş ortaklarımızın beklentilerini karşılayan ve ilerleten, kaliteli, ekonomik, güvenilir politikalar geliştirmek. Firmamızın rekabet ve gelişim gücünü artırabilmek, beklentilere tamamıyla cevap verebilmek. Hedef pazarda büyümek için gelişmeleri takip etmek ve süreklilik yaratmak. İş ortaklarımız ve çalışma arkadaşlarımızla uzun süreli ve sürdürülebilir ilişkileri kuvvetlendirmek. İş ortaklarımızın taleplerini verimlilik kuralları içerisinde karşılamak. Devletimizin yasalarına koşulsuz uyarak, ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak.

İstanbul Ofset olarak, siz müşterilerimizin memnuniyeti ile sınırsız hizmet beklentilerinizi karşılamayı ekip olarak görev edindik. Farklı müşteri ihtiyaçlarına cevap verecek ürün çeşitleri ile müşteri memnuniyeti, güveni ve zamanında iş çıkartılması sürekliliğini sağlamak temel politikamızdır.ır.