Gersan Serigrafi Malzemeleri

Maltepe Cd., Canayakın Sitesi, B Blok, No:11, Topkapı - Bayrampaşa / İstanbul
(0212) 295 77 68
bulent@gersanserigrafi.com
www.gersanserigrafi.com

1977 yılından bu yana biriken toplam tecrübelerimizi paylaşmak amacıyla 2007 yılında kurulan firmamız, serigrafi danışmanlık ve serigrafi malzemeleri üzerine hizmet vermektedir. Firmamızın çalışma ağırlığı serigrafi çerçeve imalatı ve ipek gerim işlemleri üzerinedir. Alüminyum profil çerçeve imalatı %100 kendi bünyemizde yapılmaktadır. Serigrafi kalıplarınız tam otomatik makineler ile gerilmektedir. Aynı zamanda U.V Lak, U.V serigrafi mürekkepleri ve yardımcı malzemeleri satışımız da mevcuttur. Ayrıca tam otomatik serigrafi makinaları için de teknik servis hizmeti vermekteyiz.
Kağıthane’de kurulan firmamız sizlere daha hızlı hizmet verebilmek için 2012 Yılında Topkapı’ya taşınmıştır. Türkiye’nin her bölgesine servis imkanı mevcuttur.
Farkımız; servis hızımız ve kaliteli hizmet anlayışımızdır.
Amacımız; müşteri memnuniyeti bilinci ile çözüm odaklı ve proaktif yaklaşım göstererek piyasadaki müşteri memnuniyetsizliğini ortadan kaldırmaktır.
Kusursuz hizmet politikası; Üretim ve pazarlama sürecini, müşterilerimizin tam hizmet ve kaliteden ödün vermeme anlayışımızdan en üst seviyede yararlanmalarını sağlayacak şekilde geliştirmeyi, kalitemizi tüm dünyaya tanıtmayı, böylece hem Türkiye’de hem de dış piyasalardaki iş olanaklarımızı arttırmayı hedefliyoruz.
Gersan Serigrafi Hizmetleri olarak müşterilerimizle olan ilişkilerimizde; kaliteyi, dürüstlüğü ve tam hizmet anlayışını kendimize ilke olarak belirledik. Üretim ve pazarlama sürecinde tedarikçi / müşteri ilişkisini temel alarak, son kullanıcıya sıfır hataya sahip ürünleri tam hizmet anlayışımız çerçevesinde hızlı ve sorunsuz bir şekilde sunmaktayız.