Ekip Matbaacılık & Yayıncılık

Yüzyıl Mahallesi, MASSİT Matbaacılar Sitesi, 5. Cad. No: 43, Bağcılar / İstanbul
0(212) 431 71 46
ekip@ekipmatbaa.com
www.ekipmatbaa.com

Dünyada üç tip güç vardır. Para, bilek (nüfuz) ve bilgi. Bu güçler tek başlarına hiçbir anlam ifade etmez ve muhakkak bir diğerine ihtiyaç duyar. Yani paranız olsa bile bilginiz olmazsa para gücünüzü kaybedersiniz. Nüfuzunuz emsallerinden çok fazla olabilir; ama bilginiz ya da paranız olmazsa yalnızca akşamları çay içmeye gideceğiniz tanıdıklarınız olacaktır. Bilgi de aynı şekildedir. Dünyayı yerinden oynatacak bilgiye sahip olabilirsiniz; ama bu bilgiyi işlemek için nüfuza ve paraya ihtiyaç duyarsınız. Bu güç çeşitlerine doğuştan sahip olmanız ya da olmamanızın bir hükmü yoktur. Şayet doğuştan sahipseniz şoför koltuğuna geçtiğinizde refleksleriniz ani cevap vermezse kaza yaparsınız.

Tüm bunların öncesinde, bu büyük güçlerin fitili bir şey daha vardır; o da hayal kurmak. Şayet büyük hayalleriniz yoksa, büyüyemezsiniz. Unutmayın ki büyük hayali kurmak da onu yaşamak kadar zordur.

İşte biz de öncelikle büyük hayaller kurduk. Yorulacağımızı biliyorduk; ama düşmemeye kararlıydık. 2000 yılında, kapasitemizin üzerinde risklerle başladığımız yolculuk sonucunda Beşiktaş’ta kağıdı mürekkeple buluşmaya başladık.

Çalışıyor, çalıştıkça bilgileniyor, bilgilendikçe nüfuzumuz artıyordu; ama bu güç dengenin çıtasını aynı seviyede tutmak hayalimizin ötesinde yorucuydu. Biz de bu işin ancak etkili bir ekip sayesinde çözülebileceğini anladık.

Ekibimiz büyüdükçe güç dengemizi daha rahat kurmaya başladık; ama artık kabımıza sığmıyorduk. 2005 yılında Bağcılar’a taşındık. Ekip Matbaa burada daha büyük bir alanda, daha büyük bir ekiple, sektöre yön veren firmalarla birlikte çalışmaya başladı. Biz de edindiğimiz bu eşsiz tecrübelerle sektöre yön vermeye başladık. Bu vesileyle makine parkımızı teknolojinin izin verdiği en üst düzeye çıkarıp orada tutmayı alışkanlık haline getirdik.

2009 yılında Matbaacılar Sitesine taşındık. Kurumsal çerçevemizin sınırlarını zorlayıp sektörde özlenen nefes haline geldik.

Her gün, siz değerli müşterilerimize, kuruluşumuzdan beri aralıksız hizmet vermenin verdiği eşsiz gururunu yaşıyor ve bunu en büyük referansımız olarak kabul ediyoruz.

Vizyonumuz

Ülkemizde ve dünyada, matbaa alanındaki son gelişmeleri yakından takip ederek çağa ayak uydurmak ve Dünya standartlarında hizmet sunmak.

Misyonumuz

Kurumsal ya da kişisel kimliğinizi matbu ürünlere yansıtmak.

Hedefimiz

İş hacmimizi geliştirerek ülke ekonomisine katkı sağlamak…
Kârlılığı korumak.
Müşteri edinme potansiyelini artırmak.
Kesintisiz müşteri memnuniyeti sağlamak.
Dürüst ticaretin mihenk taşı olmak.
Çevre Politikamız

Doğayı kirlenmeye karşı koruyabilmek için sürdürülebilir plan dahilinde çalışmaya kararlıyız. Gelecek kuşaklara daha sağlıklı yarınlar bırakabilmek adına gösterdiğimiz bu gayreti siz de çevreye verdiğiniz zararı optimize ederek tolare edilebilir çıtanın altına düşürmeniz mümkün. Biz, kullandığımız organik ürünlerle ve geri dönüştürülebilir atıklarla elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bilinçli, kaliteli ve sağlıklı yarınlar için siz de bu gayretimize ortak olun.

En az atık, zamandan tasarruf, proaktif plan.