Bi Dolu Baskı

Mimar Sinan Mah. Yedpa Tic.Merkezi. F Cad. Ataşehir / İSTANBUL
0(216) 420 04 25 | 0(216) 420 04 26 | 0(216) 420 04 37 | 0(216) 420 04 38
info@bidolubaski.com
www.bidolubaski.com

Hakkımızda

Bidolubaski.com kaliteli baskı ürünlerine en uygun fiyatlarla sahip olabilmenizi sağlamak için “Yeni Nesil Matbaa” sloganıyla 2014 yılında kuruldu. Yeni nesil matbaa derken amacımız sadece kaliteyi uygun fiyata sunmak değil, aynı zamanda ürünün sipariş ve satış sonrası süreçlerinde de sürekli iş ortaklarımıza destek olmak. Bu doğrultuda 12 kişilik müşteri destek ekibimiz, telefon, e-mail ve chat uygulaması aracılığıyla ihtiyacınız olan her an size destek vermek için hazır.Geniş ürün yelpazesiyle ve müşteri odaklı yaklaşımıyla Türkiye’de başka bir benzeri olmayan bidolubaski.com ile başta reklam ajansları, grafikerler ve diğer matbaalar olmak üzere, küçük ve orta ölçekli firmalar ve yurt içindeki tüm işletmelere internetten matbaa alışverişi imkanı sunuyoruz.Yeni nesil matbaacılık anlayışıyla geleneksel matbaa süreçlerinin sebep olduğu zaman ve para kaybını ortadan kaldırıyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun , günün herhangi bir saatinde Bidolubaski.com üzerinden verdiğiniz siparişlerin son teknolojiye sahip makinelerle üretilmesini sağlayarak size teslim ediyoruz.

Yeni Nesil Matbaacılık Anlayışımızın Avantajları

– Partnerlik sistemimiz sayesinde size özel müşteri temsilcisi ile matbaa işlerinizi kolayca yürütebilir, kazanç sağlayabilirsiniz.

– Organize matbaa üretim sistemimiz sayesinde kaliteli baskı ürünlerine en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

– İşyerinizin büyüklüğü ne olursa olsun hem kurumsal hem de promosyonel kağıt ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan karşılayabilirsiniz.

– Türkiye’nin neresinde olursanız olun, kaliteli ve hızlı matbaa hizmeti alabilirsiniz.

– Kullanıcı dostu tasarımımız ve altyapımız ile aradığınız her bilgiye veya ürüne kolayca ulaşabilir, kafanıza takılan sorular için anında canlı yardım alabilirsiniz.

– Ürünlerimizin fiyatlarına her zaman şeffaf olarak sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

– Temin ve sevkiyat süreçlerinde sorun yaşamazsınız, ürünleriniz kargo aracılığıyla belirtilen sürede adresinize teslim edilir.

Şans Basım San. ve Tic. A.Ş.