Karadolap Mah. Çalı Sok. No: 24/4 Eyüp / İSTANBUL
0(212) 427 36 46
www.bestuvps.com

Best UVPS Her türlü uygulama için her türlü UV Lamba ve sistemini tedarik edebilmekle beraber gerekli teknik desteği de sunmaktadır, bununla beraber UV Lamba ve sistem olarak sadece Matbaa alanına kürleme ile sınırlı olmayıp, diğer alanlarda ( Low-High Pressure Amalgam UV Lamps) UV Desinfection Oxidation, Ozon Generation olarak bilinen dezenfekte oksidasyon, ozon üretimi, koku giderimi, yaşlandırma, bakteri tanımlama, virüs küf ve mantarları öldürmede kullanılan her türlü uv lamba ve sistemin ihtiyaca göre A’dan Z’ye dizaynını yapıp tedarik edebilmede ya da üretmek isteyenler için gerekli ürün ve bilgilerini verebilmektedir.

UV Kürleme (Kurutma Sistemleri)

UV kürleme sistemlerinde GEW UV nin Türkiye ve Ortadoğu distribitörü olup bu anlamda müşterilerimize fiyat ve servis anlamında en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız.

Web Temizleme Aplikasyonları

WEB Temaslı yüzey temizleme sistemlerimiz Etiket-Ambalaj sektöründe hassas ve profesyonel baskılarda kullanılmakla beraber elektronik sektörde olmazsa olmazlardandır. Bu alanda Amerikan SDI firmasıyla beraber çalışmaktayız. Bu makineler yüzey üzerindeki toz ve benzeri istenmeyen nesneleri 1 mikron küçüklüğe kadar toplayıp daha yüksek kalitede baskı yapmanızı sağlarken zaman kaybı ve zaiyatlardan kar yapmanızı sağlar.