Baskı Şehri

Tatlısu Mahallesi Göksu Caddesi No: 37 Ümraniye / İstanbul - TÜRKİYE
0 (216) 364 12 00
info@baskisehri.com
www.baskisehri.com

Biz yenilikçi bir Şehir kuruyoruz.

Devrimsel teknolojiler ve alışılagelmişten farklı bir bakış açısının bütünüyüz.

İhtiyaçlarınızın karşılığını bulmanız için uzun zamandır araştırma yapıyoruz. Sektördeki eksikleri, ihtiyaçları, sıkıntıları belirlemek için çok çalıştık.

Size o eski, bildiğiniz ve sıkıldığınız, babadan kalma teknolojiler ve lafla yürüyen gemiler yerine yepyeni ufuklar açacak; yenilikçi, düzenli, pratik, kusursuzu arayan bir çözüm ortağı olmak için yola çıktık.

Biz ; Cemil Ozalit, Deha Ozalit ,Seda Ozalit ve Uno Copy’nin tecrübesi ve birikimiyiz. Biz Türkiye’nin en büyük 4 ozalit firmasının reklam sektörüne verdiği değeriz.

Yıllardır kendi sektörüne liderlik eden, pazarın koşullarını belirleyen 4 büyüğün outdoor ve display piyasasında kalite standartlarını belirleme noktasıyız.

Yıllardır eksikliklerini gördüğümüz düzenin çıtasını yükseltme ve standartlarını belirleme hedefiyiz.

Aslında sadece olması gerekeni size sunuyoruz.

Kaliteli üretim, zamanında teslimat, profesyonel bir çalışma düzeni ve hep sözümüzü tutmak üzere yapılandık. Baskı Şehri’nde doğru fiyat ve gerçekçi termin bulacaksınız.

Sizden iş almak için “yaparız, hallederiz” cümleleri ile karşılaşmayacaksınız. Gerçekleştiremeyeceğimiz sözler vermeyeceğiz.

Piyasa şartları ile elbette rekabet edeceğiz ama karşınıza emeğimizin karşılığı olması gerektiğine inandığımız zamanlamalar ve rakamlarla çıkacağız.

Üretimde “Kalite Kontrol” en çok önem verdiğimiz adım olacak. Siz istemeseniz de biz sizden onay alacağız. Siz bize gelemezseniz, biz size ulaşacağız. İmzalamadığınız bir projeyi size sunup sürprizle karşılaşmanıza izin vermeyeceğiz.

Baskı Şehri ihtiyacınızı adet gözetmeksizin aynı kalite ile size sunacak. Artık 1. Baskınız ile 25.000’inci arasında fark olmayacak. Onayladığınız görselin renklerini her baskıda birebir alacaksınız.

Eni 2.5 metrelik baskı alanı sayesinde ihtiyaçlarınızı daha az malzeme ile daha çok ve daha hızlı karşılayacaksınız. “Kalıp kaymış, kafa bozulmuş, sorun malzemede” gibi mazeretler duymayacaksınız.

Artık düşük adetli ihtiyaçlarınızda kalitesiz üretim yaptırmak ya da uzun süreler zorunda değilsiniz. 1 adet de isteseniz teknolojimiz size cevap verebilecek. Hem de ofisinizdeki printer hızında.

Sadece plastik malzemelere değil; cama, ahşaba, kartona direkt baskı yapabileceksiniz. Aklınızda ne varsa, istediğiniz ne ise; her malzemenin üzerinde gerçekleştiğine şahit olacaksınız.

Baskılarınız varolan en hızlı ve yetenekli kesim makinesi ile şekillenecek, onayladığınız çizgisellere hatasız olarak ulaşacaksınız.

Düşük adetli “karton stand” yaptırmak artık büyük maliyetler olmaktan çıkacak. İstediğiniz kalitede malzemeye 10’lu, 50’li adetlerde, ofset baskı maliyetlerine katlanmaksızın, kalıp beklemeye gerek kalmadan üretim yaptırabileceksiniz.

Karton haricindeki her çeşit standlarınızı da kendi çatımız altında üretip sizin beğeninize sunuyoruz. Metalden ahşaba, plexsiden vakuma tüm ihtiyaçlarınızda çözüm için Baskı Şehri yanınızda.

Baskı dahil tüm üretimi aynı çatı altında yaptığımız için ciddi bir maliyet avantajı ile çözüm ortağınız olmaya hazırız.