Baran Serigrafi ve Reklam

Litros Yolu, 2. Matbaacılar Sitesi, D Blok, Kat:4, 2ND18, Topkapı / İstanbul
(0212) 544 48 37
baranserigrafi@mynet.com
www.baranreklam.com

Matbaa / Promosyon / Serigraf denilince akla Baran Reklam gelmesi elbette bir tesadüf değildir. Baran Reklam ‘ı rakiplerinden ayıran en önemli özelliği müşterilerin istek ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayabilmesidir.

1991 yılından beri Baran Reklam üretici bir firma olarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermektedir. Ürün yelpazemizin genişliğiyle birlikte, kendi ürünlerimizi ajans ve aracı firmaları katmayarak doğrudan imalat fiyatına müşteriye doğru, kaliteli ve zamanında bir hizmetle sunmaktayız.

Firmalardan farklılığımız ajans ve aracılara ödenen ücreti önleyip, düşük maliyetle kaliteli hizmet anlayışıyla ürünleri kısa zamanda müşteriye teslim etmek. Promosyon, Matbaa Serigraf ve Tampon baskı hizmetlerini kendi bünyemizde yaparak işçilik ve nakliyat hizmetlerinden doğacak maliyeti müşteriye yansıtmayarak hizmet vermektir.

Baran Reklam ‘dan serigrafik çözümler…

Bardaklara, kalemlere, vinyl folyolara, kağıt etiketlere ve tanıtım malzemesi olarak kullanmak isteyeceğiniz daha bir çok malzemeye uyguladığı serigraf baskı çalışmalarıyla; bir yandan şirket kimliğinizi çevrenize yansıtırken, diğer yandan tanıtım maliyetleriniz için ekonomik ve güvenilir çözümler sunarak, tanıtımınıza olduğu kadar cebinize de katkı sağlıyor.

Serigrafi baskı

Matbaa baskı

Tampon Baskısı

UV Baskısı

Etiketler

Oto kokusu

Promosyon

Plaket – Madalyon