Ateşçioğlu Matbaacılık

Litros Yolu, 2. Matbaacılar Sitesi, E Bl. Zemin Kat, No:9, Topkapı / İstanbul
(0212) 577 60 45
hasan.atesci@hotmail.com
www.atescioglubasimevi.com

Ateşcioğlu Basımevi olarak 1979 yılında Cağaloğlu Alay Köşkü Cad. Hacıbeşir Tekke Sokakda 3 kardeş ortaklığı ile hizmete başlayıp 1984 yılında hizmetine Ateşcioğlu Basım Amb. San. Tic. Paz. Ltd. Şti. dönüşerek günümüze kadar sizlere hizmetin gurur ve huzuru ile çalışmamıza devam etmekteyiz. Ne sebeple olursa olsun sizlere vermiş olduğumuz güveni korumak ve yitirmemek için sizlerle daha sağlıklı diyaloglar kurmak, verilecek hizmetin görsel tasarım aşaması olsun, baskı aşaması olsun kaliteden ödün vermeden ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmek, ustalığımızı estetiğimizle birleştirerek çözümler sunmak, klişeleşmiş ve afişe olmuş hertürlü slogandan kaçınarak sadece size özel sunumlar ve tasarımlar hazırlamak, birinci sınıf hizmet vermek ön sıralarda yer almaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle yola çıkmıştık. Otuz yıla yakın zamanda ilkelerimizden ve kalitemizden ödün vermeden ilerliyoruz. Bugün de ilk günlerimizdeki gibi halen aynı heyecanı yaşıyor, portföyümüzün ve referanslarımızın zenginliğinin haklı gururunu duyuyoruz.

Sektöre uzun yıllarını vermiş eğitimli uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerimize ilk günden beri “ itinalı, süratli, ekonomik, kaliteli” ülkümüz ile çalışıyoruz.

Verdiğimiz hizmetlerden bazıları:

* Maliye anlaşmalı tüm matbu evraklar (Fatura, Sevk İrsaliyesi, Gider Pusulası, Adisyon, İrsaliyeli Fatura, Sürekli Form)

* Antetli kağıt

* Zarf çeşitleri

* Etiket

* Broşür, Katalog

* Kutu – Ambalaj

* Kaşe, Kartvizit, Kartadres, Davetiye

* Grafik Tasarımı

* Promosyon Ürünleri

* Her Türlü Matbaa İşleri

Matbaacılıkla ilgili sizlere hizmet ve çözüm sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Çalışmalarımızla; ne gözünüzü nede bütçenizi rahatsız ediyoruz.

Bizden Fiyat Teklifi Almadan Karar Vermeyin!

Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.