Ata Ajans Matbaa

Fevzi Çakmak Mah. Menderes Cad. No:9 Pendik / İSTANBUL
0(216) 397 67 72 | 0(535) 778 88 40
satis@ataajans.net
www.ataajans.net

Ata Ajans; 1995 yılı Temmuz ayında matbaalara grafik tasarım ajansı olarak hizmet veren bir firma olarak kuruldu. 1997 yılında ilk baskı makinesini alarak ajans kimliğini üretici firmaya dönüştürdü. Takip eden süreçte diğer ofset baskı makinelerini de üretim parkuruna ekledi. 2005 Yılı itibarıyla mile anlaşmalı matbaa olan Ata Ajans Pendik Matbaa, Tuzla Matbaa, Kartal Matbaa Başta olmak Üzere İstanbul Maliye anlaşmalı Matbaa ihtiyacına cevap vermek için kendini yenilemektedir.

Kısa sürede kazanılan bu ivmeyi; müşteri memnuniyetine gösterdiğimiz özene borçluyuz. Zamanında ürün teslimi, kaliteli üretim ve uygun fiyatları içeren yaklaşımımız ile bu gelişimi desteklemeye devam ediyoruz.

Ata Ajans Matbaa , Bilgisayar, Web tasarım hizmeti vermektedir. Firmamızın Kurucusu Bilgisayar Yazılım ve donanımdan geldiği için. Bu Kulvarda fazlasıyla eleman yetiştirmiştir.
Ata Ajans Bilgisayar sistemleri ve yazılım eğitimi konusunda müşterilerine destek vermektedir. Donanım ve yazımı ev elektroniği hizmetini ATA BİLGİSAYAR sitemizden yapmaktayız. Bilgisayar yazılımlarında Muhasebe ve sektörel aynı zamanda kurumsal Programlarda Matbaa Bilgisayar Web Tasarım hizmetini kurumsal vermeye çalışan Ata Ajans ; Davetiye, Kaşe , katalog, broşür, Hizmet verirken sistemin sekteye uğrayıp uğramadığını gözlemler. Herkes kaliteli hizmet vaat eder. Ata ajans sistemin durmamasına Özen gösterir. En iyi yazılım, Yazılımın kullanacağı bilgi işlem elemanı yetişmesiyle olur. Sarf ürünleri, bunu sağlayan teknik altyapı eğitimi.. Ata Ajansın ilkesidir. Zamanında doğru süreç, Tedarikçilerinize doğru entegrasyon sağlamada hem kendimizi hem müşterimizi sıfır hataya kavuşturma hep Ata ajansın hedefi olacaktır.